НОВИНИ

Укроборонпром представив новий мобільний мінометний комплекс

Комплекс призначений для підтримки вогнем наземних підрозділів в умовах сучасної маневрової війни.

У рамках міжнародної виставки “Зброя та Безпеки”, яка проходить у Києві, відбулась українська публічна прем‘єра мобільного мінометного комплексу калібром 120 мм., який був розроблений ДП “УкрОборонСервіс”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”. Про це повідомляє прес-служба Концерну.

Комплекс призначений для підтримки вогнем наземних підрозділів в умовах сучасної маневрової війни. Для приведення комплексу у бойовий стан із похідного, необхідно лише 30 секунд, а покинути позицію можливо всього за 20 секунд після останнього пострілу.

Можливості мобільного мінометного комплексу якнайкраще відповідають потребам боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника, мобільними групами терористів, снайперами та вогневими точками противника. Окрім того, мобільність комплексу є однією із найголовніших переваг в умовах сучасної контр-батарейної боротьби, що дозволяє покинути позицію ще до нанесення ворогом вогневого удару у відповідь.

Ще однією особливістю комплексу є його інтеграція у систему обміну інформацією на полі бою, коли розрахунок мобільного мінометного комплексу отримує точні координати ворога у режимі реального часу. Така інформація може одночасно поступати від дронів, контрбатарейної РЛС або комплексів розвідки типу “Антиснайпер”. Завдяки чому, розрахунок комплексу може висунутись на позицію, нанести вогневий удар по точним координатам цілі та за лічені хвилини покинути район, уникнувши удару у відповідь.

Нагадаємо, 11 жовтня в Україні почала роботу міжнародна виставка «Зброя та безпека». На виставці буде продемонстровано 237 експонатів від 46 підприємств концерну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.