НОВИНИ

Для України загроза зі сходу збережеться на довгу історичну перспективу - Порошенко

Президент зазначив, що Україна в порівнянні з бюджетами армій деяких інших країн діє в умовах обмежених фінансових ресурсів.

Президент України Петро Порошенко вважає, що військова загроза для України зі сходу збережеться на довгу перспективу, тому на оборону країни потрібно виділяти не менше 5% ВВП. Про це Глава держави заявив під час складання урочистої клятви ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

"Російська агресія, яка триває, і військова загроза зі сходу, очевидно, на довгу історичну перспективу. Визначальні фактори нашої політики безпеки і військового планування, якщо ми хочемо вижити як нація, як народ, як держава, ми повинні направляти на безпеку мінімум 5% нашого ВВП ", - сказав Порошенко.

За його словами, це необхідно робити, як би це не було обтяжливо для бюджету та економіки України.

При цьому президент зазначив, що Україна в порівнянні з бюджетами армій деяких інших країн діє в умовах обмежених фінансових ресурсів.

За словами Порошенка, військовий бюджет на 2017 рік становить 64 млрд грн, які будуть використані максимально ефективно.

"У наступному році на закупівлю і ремонт озброєння планується витратити 11 млрд грн", - додав він.

Як відомо, на 14 жовтня у православних припадає свято Покрови пресвятої Богородиці. У цю дату також відзначають День українського козацтва та річницю заснування УПА. 2016 року цього дня вдруге відзначається День захисника України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.