НОВИНИ

Порошенко підписав закон про ратифікацію угоди з ЄІБ на €400 млн для АПК

Як зазначається, кредит в цілому допоможе акумулювати на розвиток АПК близько 800 млн євро.

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про ратифікацію фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком" про виділення 400 млн євро на проекти в аграрній галузі. Про це повідомляється на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства.

Як зазначається, кредит в цілому допоможе акумулювати на розвиток АПК близько 800 млн євро. Гроші ЄІБ в позиках можуть становити до 50%, іншу ж частину на витрати конкурсних проектів повинні покривати або банки-учасники програми кредитування, або самі позичальники.

Як повідомлялося, екс-прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк в кінці грудня 2015 року підписав фінансову угоду про залучення кредиту ЄІБ в розмірі 400 млн євро на проекти в аграрній галузі України.
Реалізація угоди дозволить залучити 400 млн євро на 12 років з чотирирічним пільговим періодом, кошти будуть спрямовані на проекти з вирощування зернових і олійних, модернізацію рибного господарства і аквакультури в Україні. Позичальником коштів виступає Міністерство фінансів України, яке за участю Міністерства агрополітики та продовольства і Укрексімбанку буде вибирати проекти та здійснювати моніторинг їх реалізації. Верховна Рада ратифікувала угоду про залучення коштів у вересні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.