НОВИНИ

ПАРЄ прийняла дві резолюції щодо України

Документи затвердили із запропонованими поправками.

Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) в середу прийняла дві резолюції щодо України із запропонованими поправками. Про це у Facebook написав глава постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ Володимир Ар'єв

Зокрема, було змінено назву одного з документів - з "Політичні наслідки кризи в Україні" на "Політичні наслідки російської агресії в Україні".

"Тільки що ми досягли всіх найважливіших згадок в двох резолюціях по Україні, а саме: продовження санкцій проти РФ до відновлення повного суверенітету України, засудження незаконних виборів в Криму і заборони Меджлісу, відмовитися від заклику прийняти РФ в Асамблеї незважаючи ні на що, звільнити в'язнів і ще багато чого. Навіть в назві замінили "конфлікт в Україні" на "російську агресію в Україні", - написав він.

Як повідомлялося, українська делегація представила Парламентській асамблеї Ради Європи докази участі Росії у війні на Донбасі. Водночас Україна зібралася достроково поставити під сумнів повноваження президента ПАРЄ у зв'язку з тим, що останнім часом Педро Аграмунт робить публічні заяви, які повністю відповідають російській позиції, в тому числі – ініціює зняття з РФ політичних санкцій, накладених асамблеєю.

Нагадаємо, у звіті парламентської асамблеї Ради Європи йдеться, що відповідальність за порушення прав людини в анексованому Криму і непідконтрольних Україні районах Донбасу має нести Росія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.