НОВИНИ

Укроборонпром представив новітній безпілотник Аnser

На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу в різних його модифікаціях.

На міжнародній виставці “Зброя та безпека 2016” ДП “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, презентував свій новий безпілотник “ANSER”. Про це повідомляє прес-служба Концерну.

"Основні відмінні риси даного безпілотного авіаційного комплексу – це можливість перебувати у повітрі від 6 до 12 годин, здатність нести на собі корисне навантаження до 5 кг та використання повністю зашифрованих цифрових каналів передачі даних. При цьому вага самого літального апарату – 23 кг", - йдеться в повідомленні Укроборонпрому.

Старт БПЛА проводиться з катапульти, а посадка – парашутна. Тому для використання даного комплексу не потрібні стаціонарні злітно-посадочні смуги або майданчики.

ANSER доцільно та ефективно використовувати для моніторингу великих територій, берегових ліній, позицій та переміщення противника у глибокому тилу. Детально дослідити територію дозволяє використання оптики з 32х зумом.

На даний момент проводяться відомчі випробування даного комплексу в різних його модифікаціях, в тому числі і з бойовим корисним навантаженням. Розробником безпілотного комплексу є приватне підприємство “Спайтек”.

Нагадаємо, 11 жовтня в Україні почала роботу міжнародна виставка «Зброя та безпека». На виставці буде продемонстровано 237 експонатів від 46 підприємств концерну.

На виставці відбулась українська публічна прем‘єра бойового модуля “Дуплет”. 

Вперше «Укроборонпром» показав безпілотний транспортний засіб ​«Фантом» 29 серпня. Також уперше було показано новітній бойовий безпілотник «Горлиця». На виставці відбувся перший показ бойової машини інженерної групи «Азов».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.