НОВИНИ

Уряд затвердив добовий польовий набір продуктів для військових

Набір розділений на раціони сніданку, обіду і вечері.

Кабінет міністрів затвердив добовий польовий набір продуктів для військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань. Про це йдеться в постанові уряду №696 від 3 жовтня.

Зазначається, що добовий набір розділений на раціони сніданку, обіду і вечері. До складу добового набору входять галети з пшеничного борошна першого сорту, сухарі з борошна пшеничного першого сорту або з борошна житнього оббивного, готова до вживання перша страва (борщ з м'ясом або супи з м'ясом в асортименті) в реторт-упаковці і готова до вживання друга страва (каші з м'ясом або овочі з м'ясом в асортименті) в реторт-упаковці, розчинна кава, чай, цукор, мед, джем фруктовий, перець чорний, сіль, а також ложка пластикова одноразова, серветки паперова і волога.

У повідомленні, яке додається до постанови, зазначено, що завдяки новим технологіям упаковки (реторт-пакет) готові страви можна буде отримувати без попередньої термічної обробки, що забезпечить компактність і зручність при використанні.

У районі проведення антитерористичної операції в нормі передбачається застосування безвогневого нагрівача їжі, що дозволить військовослужбовцям автономно забезпечувати себе гарячим харчуванням, а не викриваючи своє місцезнаходження противнику. Рішення Уряду поліпшує і урізноманітнює харчування військовослужбовців, які перебувають в районі проведення АТО і в польових умовах (таборах, навчаннях, маневрах).

Раніше міністерство оборони України презентувало сухі пайки нового зразка для військових. Полторак зазначав,якість сухих пайків нового зразка будуть перевіряти не на солдатах, а в офіцерській їдальні Міністерства оборони та Генерального штабу Збройних Сил України.

Нагадаємо, 26 вересня міністр оборони Степан Полторак підписав документи про затвердження нового сухого пайка Збройним силам України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.