НОВИНИ

Укроборонпром презентував бойовий модуль "Дуплет", оснащений протитанковими ракетами

Ракети “Бар’єр” дозоляють знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 кілометрів.

На виставці “Зброя та Безпека” у Києві відбулась українська публічна прем‘єра бойового модуля “Дуплет”. Про це повідомив Укроборонпром.

“Дуплет” оснащений двома автоматичними 30-мм гарматами ЗТМ-1, керованими протитанковими ракетами, в тому числі сучасними високоточними ракетами “Бар’єр”, які встановлюються на такі бронемашини як БТР-3 та БТР-4. Ці ракети дозоляють знищувати бронетехніку противника на відстані до 5 кілометрів. Також “Дуплет” озброєнний автоматичним гранатометом та двома кулеметами калібром 7,62 мм.

За наведення зброї відповідає повністю комп’ютеризована система управління вогнем, тепловізор, лазерний далекомір і лазерний канал наведення ракет. 

Бойовий модуль “Дуплет” оптимізований для використання на БМП-2, що дозволяє за мінімальний термін оснастити їм ці бойові машини. У випадку необхідності, та з мінімальними змінами, цей бойовий модуль можливо встановити і на іншій бронетехніці.

Нагадаємо, 11 жовтня в Україні почала роботу міжнародна виставка «Зброя та безпека». На виставці буде продемонстровано 237 експонатів від 46 підприємств концерну.

Вперше «Укроборонпром» показав безпілотний транспортний засіб ​«Фантом» 29 серпня. Також уперше було показано новітній бойовий безпілотник «Горлиця». На виставці відбувся перший показ бойової машини інженерної групи «Азов».