НОВИНИ

РФ скинула на Алеппо протибункерні бомби: вбито 25 людей

У місті залишилося тільки 11 працездатних машин швидкої допомоги, оскільки п'ять екіпажів були втрачені при бомбардуваннях, а ще у восьми відсутні необхідні запчастини.

Літаки російських ВКС скинули так звані протибункерні заряди, а також інші авіабомби на східні квартали міста Алеппо. Про це повідомив сирійський центр спостереження за правами людини, що базується в Англії.

За словами сирійських активістів, місто піддається найбільш масованому бомбардуванню за останні дні. За їхніми свідченнями, в результаті авіанальоту вбито 25 осіб, включаючи дітей.

У соцмережах поширюються відеозаписи того, що описується як наслідки авіанальоту. На відеокадрах видно загорнуті в тканину дитячі тіла і батьки, які плачуть поруч із ними.

Як заявила у вівторок, 11 жовтня, неурядова організація «Лікарі без кордонів», в місті залишилося тільки 11 працездатних машин швидкої допомоги, оскільки п'ять екіпажів були втрачені при бомбардуваннях, а ще у восьми відсутні необхідні запчастини.

Бомбардування послідувало після короткочасного затишшя, влаштованого за призовом сирійського уряду, частково для того, щоб цивільне населення могло покинути утримувані повстанцями райони в східній частині міста.

Ці райони перебувають під інтенсивними ударами з повітря з кінця вересня, після того як було зірвано перемир'я, укладене за посередництвом США і Росії. За даними правозахисників, в результаті цих ударів масово гинуть мирні жителі, в тому числі діти.

Як повідомлялося, 11 жовтня після кількох днів відносного спокою російські літаки відновили важкі бомбардування контрольованої повстанцями східної частини Алеппо.

Нагадаємо, на початку вересня США і Росія домовилися про перемир'я в Сирії, яке протрималося лише тиждень. На тлі запеклих боїв за Алеппо США оголосили про припинення переговорів з Москвою.

Авіація РФ почала бомбардування в Сирії 30 вересня 2015 року. До складу авіаційної групи входять понад 50 літаків і вертольотів, включаючи Су-24М, Су-25 і Су-34. Росію вже неодноразово звинувачували в боротьбі не проти терористів ІДІЛ, як було заявлено, а проти сирійської опозиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.