НОВИНИ

Яценюк розповів про п'ятигодинний допит у ГПУ

Наступний допит призначили на 13 жовтня.

Екс-прем’єр Арсеній Яценюк дав свідчення у справі щодо злочинів проти Майдану, допит тривав п’ять годин. Про це інформує прес-центр політичної партії «Народний фронт», яку очолює Яценюк.

«Частина планів, у тому числі по розгону Майдану, на мою думку, здійснювалася за сприяння і за підтримки Російської Федерації і російських спеціальних служб», – повідомив Яценюк журналістам після допиту.

Колишній прем’єр зазначив, що у цій справі працюють декількасот слідчих. Сьогодні, повідомив лідер «Народного фронту», він свідчив «двом молодим, але дуже фаховим слідчим».

Він повідомив, що ця слідча група сконцентрована на подіях з січня по лютий 2014 року: «Але для того, щоб обговорити ці події, треба було повернутися до того, що їм передувало: захоплення влади Януковичем через рішення Конституційного Суду, «харківські угоди», де Янукович отримав так звану знижку від Російської Федерації, а реально подарував до 2042 року Крим для російської військової чорноморської бази. Далі – прийняття низки актів Януковичем, в тому числі і скасування курсу на членство України в НАТО».

Лідер «Народного фронту» зазначив, що на четвер, 13 жовтня, призначена ще одна його зустріч зі слідчим Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, раніше Генеральна прокуратура вже допитувала колишнього прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і секретаря Ради національної безпеки й оборони Олександра Турчинова. Крім того, ГПУ викликала на допит Президента України Петра Порошенка та мера Києва Віталія Кличка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.