НОВИНИ

Українські делегати розкритикували виступ Олланда в ПАРЄ

Французький президент зайняв надмірно м'яку позицію щодо РФ.

Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, народний депутат Володимир Ар'єв розкритикував виступ президента Франції Франсуа Олланда в ПАРЄ за надмірно м'яку позицію щодо Росії, а також звинуватив Європу в аморфності. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Президент Франції Олланд про Росію: ми готові до діалогу щодо бомбардуваннь Сирії, але лише за умови що Росія цього сама хоче, інакше немає сенсу. Все ще сподівається, що Путін припинить бомбардування. Щодо українського питання – він і надалі вважає, що треба іти на вибори на Донбасі і продовжує мантру про виконання Мінських угод не тільки Росією, а й Україною», – написав він.

За словами Ар’єва, Олексій Гончаренко закликав Олланда відмовитися приймати Путіна в Парижі, через Україну, Сирію, МН17 тощо, а Олланд відповів, що Путін сам переніс візит.

«Швидкий висновок: навіть після російської плюхи в ООН, французький президент не вважає, що треба займати жорстку позицію. Чемберленізація Європи 2.0, на жаль. Аморфність, до того ж в усьому», – підкреслив він.

Водночас народний депутат Борислав Береза заявив, що після виступу Олланда в ПАРЄ у нього з'явилися подвійні почуття.

«Після виступу Франсуа Олланда в ПАРЄ у мене подвійні почуття. З одного боку, підкреслено те, що Крим-це Україна, Росія поводиться нечемно на Донбасі і в Алеппо, а так само те, що він і Меркель прикладають максимум зусиль для відновлення миру. Але, з іншого боку, він знову почав говорити про вибори на Донбасі і спробах домовитися дипломатичним шляхом із Росією. Я розумію, що президент Франції відстоює інтереси своєї країни, але нехай він це робить не за наш рахунок і не ціною поступок Росії», – сказав він.

«А по темі "домовитися з Росією" ... Так нехай поділиться досвідом про те, як він домовився з Росією щодо Сирії. В Алеппо всі "оцінили" цю домовленість і переконалися, що вона нічого не коштує», – резюмував Береза.

Як повідомлялося, президент Росії Владімір Путін скасував заплановану поїздку до Франції через конфлікт навколо Сирії. 

Читайте також: У ПАРЄ не хочуть повернення Росії до асамблеї - Ар'єв

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Голова постійної делегації у ПАРЄ  нардеп Володимир Ар'єв заявив, що події в Алеппо та висновки щодо МН17  змінили настрої в ПАРЄ не на користь росіян.

Зокрема, з приводу Росії ухвалене рішення - провести дебати в політичних групах ПАРЄ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.