НОВИНИ

У центрі Києва комунальники знесли незаконну прибудову до ресторану

Демонтаж відбувся за допомогою гідромолота.

Вранці 11 жовтня комунальники демонтували прибудову до ресторану "Девайс" на перетині вулиць Богдана Хмельницького та Івана Франка. Про це повідомив нардеп, радник мера Києва з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець.

"Так, це робили комунальники. Ця прибудова була незаконною, виконаною з газобетону. Більше того, власники ресторану прибудувалися до пам’ятки архітектури", - сказав він.

Радник мера додав, що прибудову звели ще два роки тому. 

"До міста надійшло чимало скарг, що знищують пам’ятку, а влада нічого не робить. Благоустрій неодноразово надавав приписи і вимагав у власника самостійно демонтувати незаконну прибудову. Однак цього не сталося. Тому демонтувати були змушені силами міста", - пояснив Білоцерковець.

Він наголосив, що демонтаж відбувся за допомогою гідромолота, обережно та під наглядом відповідних спеціалістів.

"Це робилося під наглядом спеціалістів і під певним кутом, щоб саму пам’ятку не пошкодити", - сказав Білоцерковець.

Він визнав, що при виконанні цих робіт є недопрацювання, однак запевнив, що все наразі виправляють. 

"Є недопрацювання комунальників, що вони не оточили стрічкою місце по периметру. Зараз на місце їдуть робітники і все встановлять. Роботи з демонтажу триватимуть. Зараз комунальники розбиратимуть прибудову вручну, а потім бетонну основу знову будуть розбивати гідромолотом", - сказав нардеп.

Нагадаємо, нещодавно в Києві біля метро "Святошин" сталися сутички під час знесення МАФів. Мер Києва Віталій Кличко прогнозує демонтаж ще близько 2 тисяч тимчасових споруд торговельного та культурно-побутового призначення до 2017 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.