НОВИНИ

Samsung рекомендував користувачам вимкнути свої Galaxy Note 7

Компанія також офіційно заявила про припинення продажів моделі.

Південнокорейська компанія Samsung оголосила про припинення продажів свого флагмана Galaxy Note 7 по всьому світу. Про це йдеться в заяві на сайті компанії.

На даний момент проходить розслідування ситуації із загорянням смартфонів спільно з Американською комісією з безпеки споживчих продуктів.

"На час проведення розслідування просить постачальників і рітейлерів по всьому світу зупинити продаж та обмін Galaxy Note 7", - наголошується в повідомленні виробника.

Samsung також рекомендує власникам Galaxy Note 7 вимкнути свої пристрої і звернутися в місця покупки телефонів для їх повернення.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що заміни вибухонебезпечних гаджетів не допомогли і компанія Samsung Electronics тимчасово припинила виробництво своїх смартфонів Galaxy Note 7 після низки повідомлень про пожежі у вже замінених пристроях.

Крім того, Державна авіаційна служба рекомендувала українцям не вмикати на борту літаків телефони Galaxy Note 7 у зв’язку із заявою компанії Samsung щодо виявлених проблем з батарею.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.