НОВИНИ

Стало відомо, про що домовились Путін і Ердоган

Незважаючи на досягнуті домовленості, між Москвою та Анкарою зберігаються розбіжності з низки питань, в першу чергу щодо Сирії.

Лідери Росії та Туреччини домовилися про посилення контактів у військовій та розвідувальної сферах за підсумками переговорів, що відбулися в Стамбулі.

Крім того, турецький лідер повідомив, що дві країни будуть спільно розробляти стратегію надання допомоги жителям Сирії, зокрема, в Алеппо.

Також Туреччина і Росія підписали міжурядову угоду про будівництво двох ліній газопроводу "Турецький потік" по дну Чорного моря.

На прес-конференції після закінчення зустрічі Путін заявив, що залишився задоволений переговорами з турецьким колегою. Російський президент зазначив, що сторони домовилися і далі докладати зусиль для повної нормалізації двосторонніх зв'язків.

У свою чергу Ердоган висловив упевненість, що процес нормалізації відносин між двома країнами продовжиться повним ходом.

Незважаючи на досягнуті домовленості, між Москвою та Анкарою зберігаються розбіжності з низки питань, в першу чергу щодо Сирії.

Нагадаємо, майже рік тому, 11 вересня 2015 року, Туреччина повністю заморозила проект газогону «Турецький потік», покликанного транспортувати російський газ в обхід України. ​

Як повідомлялося, Анкара вела переговори про зниження ціни на російський газ в обмін на «Турецький потік». За словами турецьких експертів, країна хоче не лише транспортувати російський газ, а й продавати його іншим країнам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.