НОВИНИ

Процес продажу активів Roshen у Липецку ускладнений через арешт

Мандат на продаж всього бізнесу компанії закінчився в квітні 2016 року.

Процес продажу російських активів корпорації Roshen у Липецку ускладнений через накладений на них арешт. Про це повідомила інвестгрупа ICU, яка займається продажем компанії.

В ICU зазначили, що у них є тільки мандат на продаж російських активів Roshen, а мандат на продаж всього бізнесу компанії закінчився в квітні 2016 року після передачі в «сліпий» траст.

«Всі питання, пов’язані з подальшим продажем всього бізнесу Roshen, знаходяться в компетенції трасту», – заявили в групі.

Арешт на активи накладено у зв’язку з кримінальною справою. Липецьку фабрику Roshen підозрюють у шахрайстві. 

Порошенко після вступу на посаду глави держави найняв для продажу своїх активів інвестиційну компанію Rothschild і ICU. Президент під час прес-конференції у Києві 14 січня 2016 року заявив, що передав свою частку у корпорації Roshen у незалежний «сліпий» траст.

Нагадаємо, російські активи кондитерської корпорації Roshen були виставлені на продаж за 200 млн доларів. Проте покупця на активи поки що немає.

Раніше ЗМІ назвали ймовірного покупця фабрики Roshen у Липецьку, проте у кондитерській корпорації Roshen спростували цю інформацію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.