НОВИНИ

Україна спростила оформлення віз для громадян Китаю

Громадяни Китаю зможуть оформлювати візи у пунктах пропуску через державний кордон України у міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Одеса".

Уряд прийняв рішення про запровадження спрощеного порядку оформлення віз громадянам Китайської Народної Республіки для в'їзду в Україну. Про це йдеться в постанові Кабміну №676, опублікованій на урядовому порталі.

Зазначається, що громадяни Китаю, які в'їжджають в Україну з діловою або туристичною метою, зможуть оформлювати візи у пунктах пропуску через державний кордон України у міжнародних аеропортах "Бориспіль" та "Одеса".

"Запровадити з 1 жовтня 2016 р. оформлення у пунктах пропуску через державний кордон у міжнародних аеропортах “Бориспіль” та  “Одеса” разових віз строком дії до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – йдеться у документі.

"Рішення Уряду сприятиме значній активізації двосторонніх зв'язків з КНР, оскільки ця країна є одним з важливих торговельних партнерів України. Також це матиме позитивний вплив і на розвиток туристичної галузі та сприятиме залученню в економіку України іноземних інвестицій", – зазначають у Кабміні.

Нагадаємо, Україна й Китай домовилися про спрощення візового режиму ще на початку травня.

Також зазначимо, що із 1 червня Міністерство закордонних справ України розпочало впровадження в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи «Віза». Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур та забезпечення дієвого контролю за видачею віз українськими консулами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.