НОВИНИ

У багатьох округах Грузії пройде другий тур парламентських виборів – ЦВК

Центральна виборча комісія Грузія опрацювала дані з 63,4% дільниць.

У багатьох округах Грузії буде призначений другий тур виборів депутатів парламенту дев'ятого скликання. Із такою заявою виступила голова Центральної виборчої комісії Грузії Тамар Жванія.

Вона зазначила, що отримані до теперішнього часу результати підрахунку голосів, дозволяють припустити, що другий тур буде проведено у великій кількості виборчих округів, однак поки що рано говорити, в яких саме.

«Виходячи з цього, результати з кожної дільниці важливі з тією метою, щоб в результаті побачити загальну картину попередніх даних», – сказала вона.

Жванія додала, що ЦВК Грузії в безперервному режимі продовжує обробляти підсумкові протоколи, аби обробити 100% результатів максимально швидко.

Центральна виборча комісія Грузія опрацювала дані з 63,4% дільниць. За підсумками підрахунків, на виборах парламенту дев'ятого скликання лідирує правляча партія «Грузинська мрія» – 49,93% голосів, найбільша опозиційна партія «Єдиний національний рух» набрала 26,7%.

Ще 4,87% дісталися виборчому блоку «Альянс патріотів» – також, як всі інші партії, ця політична сила набирає менше 5%, необхідних для подолання виборчого бар'єру.

Нагадаємо, у Грузії 8 жовтня відбулися парламентські вибори.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.