НОВИНИ

У Польщі представили нового командира Литовсько-Польсько-Української бригади

Ним став полковник Зенон Бжушко.

У Республіці Польща, міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич відвідав Литовсько-Польсько-Українську бригаду та офіційно представив нового командира багатонаціональної військової частини полковника Зенона Бжушко. Про це повідмили у прес-службі Міноборони.

Церемонію було проведено відповідно військових традицій за участі особового складу управління бригади та батальйону забезпечення. Також у заході взяли участь представники Посольства України в Республіці Польща і Генеральний Консул України в Любліні Василь Павлюк.

“Литовсько-Польсько-Українська бригада, командування якої дислокується в Любліні, є прикладом успішності спільних оборонних проектів та поглиблення робочих зв’язків між Польщею, Литвою та Україною. Ми підсилюємо загальну безпеку наших держав через атмосферу дружби й довіри”, — заявив під час урочистостей полковник Зенон Бжушко.

За словами нового командира ЛитПолУкрбриг, він очікує на плідну взаємодію із своїм заступником представником ВДВ ЗС України полковником Володимиром Юдановим та представником ЗС Литовської Республіки підполковником Елігіусом Сенулісем.

На думку полковника Зенона Бжушко, спільне керівництво, досвід та авторитет дозволять підготувати підлеглий особовий склад до майбутніх операцій.

Нагадаємо, у складі спільної бригади українські, литовські та польські військові братимуть участь у спільних навчаннях, а пізніше – в операціях. Відповідну угоду підписали у вересні 2014 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.