НОВИНИ

Адвокат оскаржив відмову суду в умовно-достроковому звільненні сина Джемілєва

Російський суд відмомвив Хайсеру Джемілєву в УДЗ 30 вересня.

Адвокат Ніколай Полозов оскаржив рішення суду, який повторно відхилив клопотання захисту про умовно-дострокове звільнення Хайсера Джемілєва. Про це Полозов написав у Facebook.

"Направив апеляційну скаргу в Астраханський обласний суд на постанову про відмову в УДЗ щодо Хайсера Джемілєва", - повідомив адвокат.

30 вересня Радянський районний суд Астрахані (Росія) відмовив у задоволенні клопотання про умовно-дострокове звільнення відносно Хайсера Джемілєва

Нагадаємо, Хайсера Джемілєва звинувачували у тому, що в травні 2013 року він у дворі свого будинку у Бахчисараї вбив знайомого сім'ї Февзі Едемова з рушниці свого батька. Після анексії Криму російські слідчі органи вирішили розслідувати його справу знову. Хайсера вивезли з сімферопольського СІЗО до Краснодарського краю.

Верховний суд Російської Федерації скоротив на півтора року термін ув'язнення у 5 років, призначений Краснодарським крайовим судом для Хайсера Джемілєва. При цьому Дніпровський суд Києва у квітні 2015 року призначив йому міру покарання у вигляді 3 років і 8 місяців позбавлення волі.

Хайсер Джемілєв відбуває покарання у Астраханській колонії №10.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.