НОВИНИ

Естонія має намір надати інструкторів для підготовки бійців сил спецоперацій України

кремо міністр оборони України подякував естонській стороні за реабілітацію й лікування поранених у АТО бійців.

Естонія має намір надати військових інструкторів для підготовки українських бійців Сил спеціальних операцій ЗСУ. Про це сказано в повідомленні Міністерства оборони України.

Зазначається, що в Таллінні відбулася зустріч міністра оборони України Степана Полторака з міністром оборони Естонії Ханнесом Хансом.

«Під час зустрічі сторони обговорили питання підготовки естонськими інструкторами українських підрозділів Сил спеціальних операцій ВР України. Генерал армії України Степан Полторак констатував важливість продовження співробітництва у цьому напрямку», - сказано в повідомленні.

Полторак подякував своєму естонському колезі за рішення приєднатися до пілотного проекту з впровадження системи телемедичних консультацій у діяльність військових медичних установ України, а також за надання досвіду в сфері стратегічних комунікацій і внутрішнього аудиту.

Окремо міністр оборони України подякував естонській стороні за реабілітацію й лікування поранених у антитерористичній операції українських військовослужбовців.

Раніше в Естонії нагородили військових інструкторів, які допомагали в підготовці спецназу України. У серпні до Естонії прибули на відновне лікування п'ятеро українських військових, які дістали поранення під час бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, Україна та Естонія планують спільні військові навчання у 2017 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.