НОВИНИ

Міграційна служба повідомила, скільки росіян отримали статус біженця в Україні

Також у міграційній службі розповіли, скільки росіян отримали громадянство України.

За вісім місяців 2016 року кількість громадян Росії, які звернулись до міграційної служби України із заявою про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту, становить 50 осіб.

Про це Тижню повідомили у Державній міграційній службі. За даними відомства, з них статус біженця надано чотирьом особам, також ще 10 осіб визнано такими, що потребують додаткового захисту.

Протягом минулого року 86 росіян подали заяви із відповідним проханням, 7 з них отримали цей статус, ще чотирьом було надано статус особи, що потребує додаткового захисту. У 2014 році статусу біженця просили 130 росіян.

Окрім того, у січні-серпні поточного року громадянство України отримали 1 876 росіян. З них, громадянство отримали за народженням – 331 особа, за територіальним походженням – 1 251, за указом президента – 56, поновлено у громадянстві – 6.

Також громадянство надано внаслідок усиновлення – 3 особам, внаслідок опіки – 49, визнано судом недієздатною, внаслідок встановлення над нею опіки – 1, у зв’язку з перебуванням у громадянстві обох батьків чи одного з них – 178, внаслідок визнання або встановлення батьківства чи материнства – 1.

Нагадаємо, у 2015 році політичний притулок в Україні отримали четверо громадян Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.