НОВИНИ

У Кам’янському заборонили рекламу перевезень на окуповані території

У разі виявлення порушень – реклама підлягає примусовому демонтажу без прийняття додаткового рішення.

У Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) Дніпропетровської області заборонили рекламу перевезень на окуповані території України. Відповідне рішення ухвалили 4 жовтня на сесії міськради.

Згідно з рішенням, у місті заборонено розміщувати у будь-який спосіб інформаційні сюжети щодо пасажирських перевезень до тимчасово окупованих територій, населених пунктів Російської Федерації та відпочинку в Криму на стаціонарних рекламних засобах, шляхопроводах, будинках і спорудах, на транспорті та зупинках громадського транспорту.

У разі виявлення порушень – рекламні засоби або сюжети підлягають примусовому демонтажу без прийняття додаткового рішення. Здійснювати постійний моніторинг зовнішньої реклами доручено відділу реклами міської ради та комунальному підприємству «Міська інформаційна служба».

Нагадаємо, Дніпровська міська рада просить громадян повідомляти про помічені банери з рекламою поїздок на територію тимчасово окупованого Криму. 

Окрім того, у Тернополі міськрада заборонила використовувати на вивісках назви Росії та Москви.

Як повідомлялося, у березні в центрі Чернівців демонтували з вивіски «Сбєрбанку» слово «Росія» після відповідного рішення міськради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.