НОВИНИ

Президент ФІФА запропонував змінити формат чемпіонату світу

Такий формат спрямований задля популяризації футболу у світі.

Президент ФІФА Джанні Інфантіно виступив з пропозицією розширити число учасників фінальної стадії чемпіонату світу до 48 національних команд, повідомляє Reuters.

Розширення входило в передвиборну програму Інфантіно, але спочатку йшлося про 40 учасників, які могли ділитися на вісім груп по п'ять команд.

Тепер розглядається варіант, при якому мундіаль буде починатися з попереднього раунду плей-офф, з якого будуть вибувати 16 команд. На груповому етапі будуть залишатися 32 збірних, як і в нинішньому форматі турніру.

Такий формат, за словами Інфантіно, спрямований задля популяризації футболу у світі. Очікується, що остаточне рішення буде ухвалено в січні 2017 року.

Зазначимо, що формат Мундіалів, який передбачає участь 32 команд, діє з ЧС-1998. До 1982 року у фінальній стадії виступали 16 збірних, а до 1998-го — 24.

Нагадаємо, навесні 2016 року ФІФА оголоила про початок тестового етапу використання відеоповторів. 13 серпня футбольний арбітр вперше в історії вдався до допомоги відеоповтору. ​А у вересні вперше за час використання відеоповтору футболіст отримав вилучення під час офіційного матчу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.