НОВИНИ

В Україні офіційно дозволили iPhone 7

Нацкомісія внесла смартфони до реєстру.

Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації внесла смартфони iPhone 7 і iPhone 7+ до реєстру радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв. Про це йдеться у повідомленні на сайті регулятора.

Внесення до реєстру означає, що ці смартфони можна використовувати на території України в смугах радіочастот загального користування.

Всього НКРЗІ внесла до реєстрів 44 нових типів обладнання. При цьому реєстр операторів, провайдерів поповнився на тринадцять позицій.

В кінці вересня голова Державної фіскальної служби Роман Насіров назвав власників iPhone 7 в Україні "злочинцями", бо тоді вони не були сертифікованими в Україні.

Нагадаємо, 7 вересня в Bill Graham Civic Auditorium в Сан-Франциско компанія Apple офіційно презентувала нову лінійку своєї високотехнологічної продукції, зокрема, смартфони iPhone 7 і iPhone 7+. Згодом компанія Apple офіційно випустила нову операційну систему для мобільних пристроїв – iOS 10, яка доступна для всіх моделей айфонів, починаючи з iPhone 5, а також для айпадів, починаючи з iPad mini 2.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.