НОВИНИ

Київський метрополітен зменшить кількість турнікетів, які приймають жетони

Зазначається, що таке рішення дозволить зменшити черги в години-пік.

Незабаром у київському метро поменшає турнікетів, які приймають жетони. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-служба КП "Київський метрополітен".

"Оскільки пасажири активно переходять на безконтактні картки для оплати проїзду, а кількість жетонів в обігу зменшується, найближчим часом столичний метрополітен зменшить кількість автоматичних пропускних пунктів для проходу за жетоном. Це дозволить якісніше перерозподілити пасажиропотоки та мінімізувати черги у "пікові" години", - йдеться у повідомленні.

Також в адміністрації підземки наголосили, що пасажири наразі можуть також розрахуватися банківськими безконтактними картками з системою MasterCard PayPass. Цією послугою уже скористались понад 3 мільйони разів.

У "Київському метрополітені" також навели статистику, згідно з якою понад 51% пасажирів уже користуються безконтактними картками для оплати проїзду. Така картка дозволяє не стояти у черзі та сплачувати по 3,5 грн при поповненні ресурсу на 50 поїздок. "Водночас, пасажири, які купують жетони, значну їх частину забирають з собою невикористаними. У травні цей показник сягнув аж 260 тисяч жетонів, хоча зазвичай становить близько 150 тисяч жетонів на місяць", - повідомили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше керівник Київського метрополітену Віктор Брагінський повідомив, що підземка має намір відмовитися від використання жетонів для оплати проїзду в 2017 році, оскільки в планах введення єдиного електронного квитка, який дасть можливість пасажирам у наступному році сплачувати одним документом за поїздки у наземному транспорті і метро

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.