НОВИНИ

Туреччина подовжила мандат на військову присутність у Сирії та Іраку

За продовження мандата проголосувала більшість пропрезидентських депутатів.

Парламент Туреччини проголосував за продовження на рік мандата на здійснення військових операцій турецькими збройними силами у Сирії та Іраку. Як повідомляє агенція dpa, у суботу, 1 жовтня, за продовження мандата турецьких військових в обох країнах, де тривають бойові дії, висловилася більшість депутатів, які належать "Партії справедливості та розвитку" (AKP) президента Реджепа Таїпа Ердогана.

Нагадаємо, що 24 серпня Туреччина розпочала у Сирії операцію "Щит Євфрату", спрямовану проти ісламістів та водночас проти сирійської курдської партії "Демократичний союз" (PYD). Воєнізоване крило партії підтримується США у війні проти "Ісламської держави". Наступного ж дня кількість турецьких танків там перевищила 20 одиниць.

На сьогодні турецькі війська контролюють 900 квадратних кілометрів сирійської території уздовж кордону з Туреччиною, звідки вони вибили курдські формування та бойовиків "Ісламської держави".

Турецькі військові також присутні у Північному Іраку, де вони ведуть боротьбу з бойовиками Робітничої партії Курдистану. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.