НОВИНИ

У Лондоні перевірять іноземних власників нерухомості

Приблизно половина нерухомості в центральній частині Лондона належить іноземним покупцям.

Мер Лондона Садик Хан пообіцяв провести розслідувати вплив іноземних інвестицій на нерухомість, яке спричинило зростання вартості житла столиці. Про це він розповів виданню The Guardian.

«Мешканцям Лондона потрібна впевненість у тому, що брудні гроші не наповнюють наш ринок нерухомості, і міністри повинні зробити прозорою інформацію про власників, щоб ми точно знали, хто чим володіє», - сказав він.

Згідно з офіційними даними, ціни на нерухомість в Лондоні з липня минулого року до липня цього року зросли більш ніж на 12%.

Приблизно половина нерухомості в центральній частині Лондона належить іноземним покупцям, частина з яких навіть не є резидентами британської столиці, пише Guardian.

За словами Хана, дане дослідження допоможе зрозуміти, як забезпечити максимальний розвиток міста і полегшити пошуки житла для шукачів.

Нагадаємо, раніше звільнений з посади заступника керівника ДФС Костянтин Лікарчук оприлюднив інформацію про те, що Насіров має квартиру у Лондоні, однак він не вказав цієї інформації у своїй декларації. Насіров запевняє, що у його власності немає квартири у Лондоні.

Як повідомлялося, громадська організація Transparency International Україна, проаналізувавши декларації чиновників за 2014 рік, визнала Насірова найбагатшим держслужбовцем України в рейтингу категорії "судді та правоохоронні органи". За даними організації, що займається моніторингом у сфері корупції, Насіров отримав найбільший сукупний дохід – понад 4,8 мільйонів гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.