НОВИНИ

Арбузову відмовили у захисті честі у справі про розкрадання держкоштів

Генпрокуратура не буде спростовувати інформацію про присвоєння держкоштів екс-віце-прем'єром.

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 26 вересня відмовив екс-прем'єр-міністру Сергію Арбузову в захист честі та гідності у справі про привласнення коштів держбюджету.

Суд відмовився зобов'язати генеральну прокуратуру України спростувати інформацію про розкрадання держкоштів Арбузовим.

Він подавав позов про захист його честі, обґрунтовуючи свої вимоги тим, що 7 березня 2014 року Генпрокуратура листом повідомила главі представництва Євросоюзу в Україні Яна Томбінському про порушення кримінальних справ проти посадовців часів Януковича за фактами привласнення державних коштів.

Арбузов стверджує, що інформація в матеріалах справи ГПУ недостовірна і була внесена ЄРДР 6 березня 2014 року, тобто до відправки листа.

Нагадаємо, У Латвії триває розслідування у справі про походження грошей, які могли бути викрадені з держбюджету України, а потім легалізовані через латвійські банки. Нещодавно з деяких банків були вилучені гроші на суму $49 млн, у розкраданні яких підозрюють колишнього першого віце-прем'єра Сергія Арбузова. Заступник генерального прокурора України Євген Єнін зустрівся з генеральним прокурором Латвії Еріксом Калнмейерсом, сторони домовилися співпрацювати для повернення коштів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.