НОВИНИ

У КМДА надали повний список перейменованих за два роки вулиць. Документ

Зокрема, в столиці з'явилися вулиці митрополита Андрея Шептицького, проcпект Лобановського та площа Пантелеймона Куліша.

У Києві протягом 2014-2016 років перейменували десятки вулиць, площ, проспектів, бульварів і провулків. Всього було змінено назву 151 топоніма. Про це йдеться у відповіді на запит журналістів Тижня.

Зокрема, в столиці з'явилися вулиці митрополита Андрея Шептицького, Патріарха Мстислава Скрипника, Квітки Цісик, проспект Валерія Лобановського, Степана Бандери та провулоки Євгена Гуцала, Василя Кука.

Також було пререйменовано п'ять площ - Фрунзе тепер називається Петропавлівська, Дзержинського – Либідська, Дружби народів СРСР – Оболонська, Ленінградська – Дарницька та Анатолія Луначарського – Куліша Пантелеймона.

 

 

Як відомо, закон про заборону комуністичної ідеології в Україні набув чинності 21 травня 2015 року.

Нагадаємо, упродовж  2014-2015 років згідно з рішенням Київської міської ради було перейменовано 25 вулиць, назви яких пов’язані з тоталітарним комуністичним режимом. Також мер Києва Віталій Кличко своїм розпорядженням перейменував 79 вулиць у столиці в рамках виконання закону про декомунізацію. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.