НОВИНИ

Підрозділи ЗСУ вдень і вночі проводять заняття з бойовою стрільбою

Розподіл часу складені таким чином, щоб особовий склад був максимально задіяний до бойового навчання.

В рамках підготовки до тактичних навчань з бойовою стрільбою підрозділи 72 окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України виконали бойові стрільби з озброєння бойових машин, артилерійських та зенітних гармат, стрілецькою зброї тощо. Про це повідомляється на сайті Міноборони.

«Заняття проводяться вдень та вночі, й сплановані тиким чином, щоб максимально ефективно використовувати відведений час на заняття», – говорить заступник керівника навчань з практичних дій полковник Олександр Козлов.

Розподіл часу на проведення занять та розпорядок дня для резервістів складені таким чином, щоб особовий склад був максимально задіяний до бойового навчання.

«Дуже важливу роль у злагодженні підрозділів відіграє те, що резервісти прийшли на свої посади та у свої підрозділи, де командири вже знають їх сильні та слабки сторони, що добре сприяє процесу підготовки та навчанні», – додав він.

Нагадаємо, у бригаді тактичної авіації Повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України в рамках виконання плану бойової підготовки відбулись чергові планові польоти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.