НОВИНИ

Янукович наказав Присяжнюку до кінця року побудувати оптові ринки

Президент Віктор Янукович прогнозує, що в п’яти містах України протягом 2011 року будуть відкриті оптові ринки сільськогосподарської продукції. Про це він сказав під час засідання комітету з економічних реформ.

 "До кінця року під контролем уряду спільними зусиллями влади й частки бізнесу мають бути створені п’ять оптових ринків сільськогосподарської продукції", - повідомив Президент.

З його слів, такі ринки мають бути відкриті в Києві, Харкові, Львові, Донецьку та Запоріжжі.

Разом з цим Янукович доручив Міністерству аграрної політики та продовольства вжити заходів, щоб ці ринки могли запрацювати вже восени.

Як повідомлялось, у жовтні 2010 року Кабінет Міністрів виділив Мінагрополітики 50 млн гривень для надання державної фінансової підтримки створенню оптових ринків сільгосппродукції.

Прем'єр-міністр Микола Азаров прогнозує відкриття двох оптових ринків сільгосппродукції в Києві та Львові до липня 2011 року.

Донецька область почала будівництво оптового ринку сільгосппродукції в Ясинуватському районі.

Заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Василь Корнієнко прогнозує початок будівництва оптового ринку сільськогосподарської продукції в області в 2011 році.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги