НОВИНИ

У двох областях пройшли тренування загонів територіальної оборони – Міноборони

Заняття з бійцями проводили досвідчені інструктори, які мають досвід участі в АТО.

На території полігону «Олешківські піски» в Херсонській області відбулися заняття з територіальної оборони, в яких взяли участь підрозділи територіальної оборони Генічеського і Новотроїцького районів області. 

«У ході цих заходів були проведені практичні заняття з тактичної, інженерної, медичної та вогневої підготовки з практичним виконанням вправ стрільб зі стрілецької зброї», - йдеться у повідоленні на сайті Міноборони.

Зазаначається, що заняття з бійцями територіальної оборони проводили досвідчені інструктори, які мають досвід участі в проведенні антитерористичної операції.

Під час заходу з командирами підрозділів були відпрацьовані завдання з охорони й оборони стратегічно важливих об'єктів і комунікаційних мереж. 

«Протяжність кордону на території Харківської області становить понад 300 км з країною-агресором, тому небайдужі громадяни готуються в будь-який момент стати на захист державного суверенітету України», - йдеться в повідомленні.

Бійці вчилися працювати з картами, віддавати бойові накази, відпрацювали дії командира під час розгортання підрозділу уздовж лінії зіткнення, відбиток наступу групи умовного противника та пошуку диверсійно-розвідувальних груп.

«В ході попередніх занять ми відпрацьовували індивідуальні навички, а зараз перейшли на інший рівень, більш відповідальний, оскільки саме зараз ми вчимося відповідати не тільки за себе, але і своїх підлеглих, вчимося приймати рішення, від яких буде залежати виконання завдання підрозділом і збереження життя особового складу», - розповів координатор територіальної оборони в Харківській області В'ячеслав Целуйко.

Нагадаємо, у березні неподалік Харкова успішно проведено польові навчання із командирами і бійцями загонів територіальної оборони сімох районів області.

Також у березні загальновійськовому полігоні Миколаївщини відбулися практичні стрільби особового складу сил територіальної оборони спільно з військовослужбовцями елітних підрозділів Миколаївського гарнізону. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.