НОВИНИ

Компанія Yahoo! підозрює російських хакерів у зломі акаунтів – WSJ

Хакерів цікавили дані про осіб, які вели в Росії бізнес.

На думку керівництва інтернет-корпорації Yahoo!, до злому системи у 2014 році були причетні хакери з Росії. Про це виданню The Wall Street Journal розповіло джерело, знайоме з ситуацією.

Раніше компанія не називала країну, з якої була організована атака, але стверджувала, що дії хакерів, які викрали дані 500 млн облікових записів, були спонсоровані «урядом держави».

У той же час співрозмовник видання не готовий стверджувати, що дії саме цих хакерів призвели до витоку даних 500 млн користувачів.

За інформацією джерел видання, хакерів цікавили дані про осіб, які вели в Росії бізнес.

Раніше видання The Economist писало, що через кібератаки двох груп російських хакерів Fancy Bear і Cozy Bear, у російській розвідці виник конфлікт.

Нагадаємо, кандидат на пост президента США від демократів Хілларі Клінтон заявила, що комп'ютери Національного комітету Демократичної партії США зламали російські спецслужби.

Після цього Федеральне бюро розслідувань США зафіксувало спроби зламу виборчих систем в штаті Арізона, до яких можуть бути причетні хакери з Росії. Через деякий час Демократична партія США заявила про нову спонсоровану Росією кібератаку.

Група хакерів Fancy Bear також відома публікацією документів Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.