НОВИНИ

Верховна Рада прийняла на розгляд проект бюджету-2017

Законопроект має пройти перше читання не пізніше 20 жовтня, третє - 25 листопада.

Верховна Рада прийняла до роботи проект закону про державний бюджет на 2017 рік. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій перед закриттям пленарного засідання в середу.

"Представлення проекту закону України про державний бюджет України на 2017 рік №5000 завершене. Відповідно до статті 154 Регламенту Верховної Ради, державний бюджет України на 2017 рік вважається прийнятим Верховною Радою для подальшої роботи", - сказав він.

Законопроект про державний бюджет на 2017 рік розглядається за процедурою трьох читань. Народні депутати і комітети готують свої пропозиції до проекту закону і не пізніше 1 жовтня направляють їх до профільного комітету парламенту (з питань бюджету).

Законопроект про держбюджет у першому читанні Верховна Рада розглядає не пізніше 20 жовтня, в третьому читанні - до 25 листопада.

Як повідомлялося, на засіданні 15 вересня уряд затвердив проект закону про державний бюджет України на 2017 рік тавніс його до Ради під №5000. Текст законопроекту опублікували 19 вересня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.