НОВИНИ

Уряд ініціює скасування або зміну «закону Савченко»

За словами Гройсмана, прийнятий напередодні закон дозволив вийти на свободу десяткам тисяч злочинців, які продовжують скоювати злочини.

Кабінет Міністрів ініціює скасування або зміну так званого закону Савченко, згідно з яким кожен день, проведений в СІЗО засудженими, вважається за два дні відбуття покарання. Про це 19 вересня на телеканалі «ICTV» заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

«Уряд вийде найближчим часом на те, щоб скасувати «закон Савченко» або його змінити», – повідомив Гройсман.

За його словами, прийнятий напередодні закон дозволив вийти на свободу десяткам тисяч злочинців, які продовжують скоювати злочини. «За грабежі, крадіжки, угони, за згвалтування ми будемо вимагати від українського парламенту, – а коаліція підтримає, – максимально жорсткого покарання», – додав прем'єр.

При цьому він також додав, що вже на цьому тижні уряд прийме рішення про направлення 330 млн гривень на підвищення заробітних плат співробітникам карного розшуку.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що Мін'юст та МВС  розробили законопроект про внесення змін до «закону Савченко» і внесли його до Верховної Ради. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.