НОВИНИ

Світовий конгрес українців закликав оголосити вибори у Держдуму РФ у Криму нелегітимними

Сам Конгрес засуджує ці «вибори».

Міжнародне співтовариство не повинно визнати так званих «виборів», проведених у чотирьох кримських одномандатних округах російською окупаційною владою. Про це заявив президент Світового конгресу українців Євген Чолій.

«Світовий конгрес українців закликає міжнародне співтовариство відмовитися від будь-яких спроб Російської Федерації вимагати легітимності виборчого процесу на території незаконно окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополь», – сказав Чолій.

Він додав, що сам Конгрес засуджує ці «вибори» і закликає міжнародну спільноту оголосити їх нелегітимними та посилити санкції у відповідь на це кричуще порушення міжнародного права.

Нагадаємо, місія ОБСЄ, яка спостерігала за виборами у Держдуму Росії 18 вересня, зазначила підвищення прозорості голосування, але при цьому наголосила на численних процесуальних порушеннях під час підрахунку голосів.

Як повідомлялося, у міжнародній правозахисній організації Freedom House заявили, що голосування на виборах в Росії і окупованому нею Криму не було вільним і справедливим. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.