НОВИНИ

Президент повідомив, скільки добровольців прийшли цьогоріч на контракт у ЗСУ

За словами Порошенка, сьогодні військовослужбовців тренують на високому рівні, проводять їх навчання, вони відповідно одягнені, нагодовані і озброєні.

До української армії з початку року вступили 60 тис. добровольців. Про це заявив президент Петро Прошенко на зустрічі з українською громадою в США в Нью-Йорку.

«Із початку року добровольцями в українське військо записалися 60 тис. українських військовослужбовців. Я сказав, що я не буду оголошувати мобілізацію, щоб потім шукати дезертирів, а сказав, що буду брати добровольців і це себе повністю виправдало», – зазначив президент.

Читайте також: У Міноборони розповіли про рекордні темпи набору контрактників

За його словами, сьогодні військовослужбовців тренують на високому рівні, проводять їх навчання, вони відповідно одягнені, нагодовані і озброєні. «Сьогодні ми твердо знаємо, що є кому захищати Україну», – сказав глава держави.

«Ми в наступному році витратимо на армію 129 млрд грн, це більше 5 млрд доларів. Якби не було війни і ці 5 млрд доларів були б спрямовані на розвиток України, нам не потрібна була б ні допомога США, ні допомогу МВФ, ми б отримали її в рази менше, але ми захищаємо свої землі, і нічого важливішого за це немає», – додав Порошенко.

Нагадаємо, 12 липня депутати Верховної Ради дозволили укладати контракти на конкретно визначений термін під час дії в країні "особливого періоду".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.