НОВИНИ

Аналітики склали рейтинг прозорості українських вишів

На першому місці опинилася Києво-Могилянська академія.

Перше місце у рейтингу прозорості українських вишів посіла "Києво-Могилянська академія", на другому – НТУ "КПІ", на третьому - Національний університет біоресурсів і природокористування. Рейтинг склав та оприлюднив аналітичний центр CEDOS.

У десятку увійшли також Прикарпатський НУ імені Василя Стефаника, Уманський педуніверситет імені Павла Тичини, НУ "Львівська політехніка". КНУ імені Тараса Шевченка у рейтингу прозорості посів 9 місце.

Дослідження проводилося протягом лютого-липня 2016 року на основі контент-аналізу інформації, оприлюдненої на офіційних сайтах університетів, їхніх факультетів та кафедр, а також відповідей на інформаційні запити.

Прозорість університетів визначали за шістьма складовими: адміністративна, фінансова прозорість, стратегічний план розвитку, інформація про можливості працевлаштування для випускників, інформація про можливості міжнародного обміну та інформування про зміст навчання.

Нагадаємо, аналітичний центр дослідження суспільства CEDOS презентував онлайн-ресурс для моніторингу порушень у вишах – Profrights.org – у листопаді 2015 року.