НОВИНИ

Досудове слідство у справах Тимошенко завершено

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє про завершення досудового слідства у справах проти неї. Про це вона повідомила журналістам.

З її слів, слідчий об'єднав в одне провадження дві кримінальні справи, які розслідуються проти неї, протягом двох годин провів слідчі дії й після цього завершив досудове слідство.

"Я думаю, що це безпрецедентно швидко. Я думаю, що ніде більше у світі прикладів таких немає, щоб за 2 години проводили всі слідчі дії й відразу закривали досудове слідство й пред'являли матеріали для ознайомлення. Це вказує на те, що вже незабаром будуть судити сталінськими трійками", - сказала Тимошенко.

Далі Тимошенко буде ознайомлюватися з матеріалами справи.

Нагадаємо, 30 грудня 2010 року було завершено досудове слідство в справі проти Тимошенко за підозрою в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів за Кіотським протоколом.

Їй було пред'явлено остаточне обвинувачення в скоєнні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу (перевищення влади або службових повноважень, що призвело до тяжких наслідків).

Після цього Генпрокуратура відновила досудове слідство у цій справі.

27 січня було порушено ще одну кримінальну справу проти Тимошенко за підозрою в тому, що вона, будучи прем'єром, використала не за призначенням 67 млн гривень із державного бюджету, виділені під гарантію уряду на закупівлю й ввезення у країну 1 тис. автомобілів Opel Combo нібито для медичних цілей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги