НОВИНИ

У Нью-Йорку офіційно відкрилася 71-а сесія Генасамблеї ООН

Виступ президента України запланований на першу половину дня 21 вересня.

13 вересня офіційно відкрилася 71-а сесія Генеральної Асамблеї ООН. Про це інформує Центр новин ООН.

Щорічні загальні дебати розпочнуться 20 вересня і триватимуть до 26 вересня.

Раніше Голова 70-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Могенс Люккетофт оголосив про закриття ювілейної 70-ї сесії.

Могенс Люккетофт нагадав, що делегати 70-ї сесії досягли прогресу в тому, що стосується Цілей сталого розвитку та боротьби зі зміною клімату. Вдалося внести нововведення в процедуру виборів Генерального секретаря, які одностайно підтримали держави-члени ООН.

Читайте також: Кількість біженців у світі досягла рекордної позначки – ООН

Головою нової 71-ї сесії став дипломат з Фіджі Пітер Томсон. Він заявив, що до кінця сесії необхідно домогтися прогресу за всіма 17 Цілями в галузі сталого розвитку ООН.

У перші дні роботи нової сесії будуть вирішуватися, в основному, процедурні питання, в тому числі пов'язані з розподілом пунктів порядку денного за шістьма основними комітетами Асамблеї.

Виступаючи на відкритті 71-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, Генеральний секретар Пан Гі Мун привітав той факт, що новий голова Асамблеї Пітер Томсон вибрав в якості головної теми сесії просування Цілей сталого розвитку в ім'я перетворення світу. Глава ООН зазначив, що перший рік реалізації 17-ти Цілей має вирішальне значення для вироблення національних платформ дій і об'єднання зусиль на міжнародному рівні. Пан Гі Мун закликав домагатися якнайшвидшого вступу в силу Паризької угоди по клімату і нагадав про важливість майбутнього Саміту по мігрантах, який буде проведено 19 вересня.

Виступ президента України запланований на першу половину дня 21 вересня.

Читайте також: Країни ЄС розподілили між собою лише 3% біженців – ООН

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.