НОВИНИ

Поліція почала розслідувати забруднення повітря у Маріуполі

Раніше президент доручив перевірити екологічну ситуацію в місті.

Поліція Донецької області відкрила кримінальне провадження через забруднення повітря у Маріуполі. Про це повідомила прес-служба поліції.

Начальник ГУНП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін розповів, що з'їздив у Маріуполь, сфотографував хмару викидів і звернувся до начальника слідства з вимогою відкрити кримінальне провадження. Він сказав, що, незважаючи на серйозне розповсюдження цієї проблеми серед населення, до поліції за фактом ніхто не звертався.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України. Зараз призначені експертизи. 

Нагадаємо, президент Петро Порошенко під час поїздки у Маріуполь 31 серпня доручив перевірити екологічну ситуацію в місті.

Маріуполь - місто на березі Азовського моря, значний індустріальний центр країни. У місті діють два великі металургійні комбінати (Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча та «Азовсталь») та найбільше в Україні машинобудівне підприємство — концерн «Азовмаш». Маріуполь займає перше місце в Україні за об'ємами викидів шкідливих речовин промисловими підприємствами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.