НОВИНИ

Деканоідзе пригрозила перевірками охоронним фірмам через рейдерство

За словами голови Нацполіції, існують охоронні фірми, які збирають людей протягом кількох годин, ставлять їм конкретні завдання, платять їм гроші, "і потім ці так звані тітушки здійснюють рейдерське захоплення".

Рейдерські захоплення бізнесу в Україні здійснюють деякі охоронні фірми. Про це під час підписання Меморандуму про співпрацю між Нацполіцією і Мін'юстом України в частині протидії рейдерству заявила голова Нацполіції України Хатія Деканоїдзе.

"Дуже багато охоронних фірм, які займаються реально рейдерством", - сказала вона.

За словами Деканоїдзе, є охоронні фірми, які займаються охороною відповідно до своїх обов’язків, і у них дуже розвинута інфраструктура, але існують охоронні фірми, які збирають людей протягом кількох годин, ставлять їм конкретні завдання, платять їм гроші, "і потім ці так звані тітушки здійснюють рейдерське захоплення".

"Я дуже сподіваюся, що буде теж воля для того, щоб ми переглянули такі охоронні фірми, які займаються прямо рейдерством по всій території України", - наголосила голова Нацполіції.

Як повідомлялось, міністр юстиції Павло Петренко закликав депутатів Верховної Ради проголосувати за законопроект №5067 про посилення кримінальної відповідальності за рейдерство.

Нагадаємо, у 2013 році Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за рейдерство, зокрема, за захоплення будівель і об'єктів, що призвело до порушення нормальної роботи підприємств.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.