НОВИНИ

Рада повинна ухвалити закон для посилення кримінальної відповідальності за рейдерство – Петренко

Законопроектом передбачається кримінальна відповідальність заявника, реєстратора, а також вводиться механізм спецконфіскації.

Міністр юстиції Павло Петренко закликав депутатів Верховної Ради проголосувати за законопроект №5067 про посилення кримінальної відповідальності за рейдерство. Про це він сказав під час підписання спільного з Нацполіцією меморандуму про боротьбу з рейдерством.

З його слів законопроектом, зокрема, передбачається кримінальна відповідальність заявника, реєстратора, а також вводиться механізм спецконфіскації.

«Для боротьби з рейдерством потрібна законодавча база, ефективна судова система і єдина політична воля», – у свою чергу сказала голова Нацполіції Хатія Деканоідзе.

У підсумку відомства підписали меморандум про співпрацю в сфері боротьби з рейдерством. Міністр юстиції підкреслив, що правоохоронним органам необхідно дати дієвий механізм для боротьби з рейдерством.

Також Петренко звернувся до колег з Генпрокуратури і Національного антикорупційного бюро України з пропозицією про співпрацю.

Крім цього міністр закликав українських підприємців і громадян звертатися до Мін'юсту та Нацполцію по кожному факту протиправних дій, що стосуються посягання на власність.

Нагадаємо, у 2013 році Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за рейдерство, зокрема, за захоплення будівель і об'єктів, що призвело до порушення нормальної роботи підприємств. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.