НОВИНИ

Уряд надав можливість обміну інформацією між електронними держреєстрами

В свою чергу, міністр юстиції наголосив на необхідності найближчим часом врегулювати питання захисту персональних даних.

Кабінет міністрів України запустив можливість електронного взаємодія і обміну інформацією між державними електронними реєстрами та інформаційними ресурсами. Відповідну постанову прийняли на засіданні уряду в четвер, 8 серпня.

"Це перший крок до створення єдиної бази реєстрів. Це можливість взаємодії між різними базами реєстрів різних суб'єктів. Вважаю: цей крок поліпшить надання послуг, в тому числі, і в частині реформи децентралізації, надання адміністративних послуг, а також доступу до реєстрів даних, які можуть бути використані при обслуговуванні людей ", - зазначив міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

У свою чергу, міністр юстиції Павло Петренко наголосив на необхідності найближчим часом врегулювати питання захисту персональних даних, оскільки різні електронні бази даних і реєстри, утримувані різними міністерствами, мають різну ступінь захисту і готовність до забезпечення обміну інформацією між ними.

Нагадаємо, Кабінет міністрів встановив присвоєння статусу учасника бойових дій після 30 днів сумарного перебування в зоні проведення антитерористичної операції або участі в бойовому зіткненні.

Крім того, Кабмін схвалив і направив у Верховну Раду проект закону, згідно з яким книги, які ввозитимуться з Росії, проходитимуть процедуру ліцензування та перевірку на антиукраїнський зміст.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.