НОВИНИ

Бізнесмени з Іраку поскаржилися на консула України у Багдаді

За словами підприємців, дипломат не те що довго розглядає документи, він їх жбурляє на всіх.

Стиль роботи українського консула в Багдаді створює іракським бізнесменам великі труднощі при оформленні документів на візит до України. Про це заявив під час зустрічі голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва з делегацією іракських бізнесменів, яка наразі перебуває в області, іракський підприємець Алаа Фархан Альхамеесі.

"Єдине, що складно - це візит (іракських бізнесменів - ред.) в Україну. Для нас це дуже великі, дуже великі труднощі. Це пов'язано з консулом України в Багдаді", - сказав він.

Сказане підприємцем підтримали інші члени делегації.

"Він (український консул в Багдаді - ред.) не те що довго розглядає документи, він їх жбурляє на всіх. Він говорить (іракцям, які звертаються до консульства - ред.): "Вийдіть на сонце і стійте там", - розповіли представники іракського бізнесу.

Крім того, вони повідомили, що навіть при оформленні документів на цей візит до Херсона на запрошення обласної адміністрації теж були проблеми.

Іракці також зазначили, що справу із оформленням в українському диппредставництві документів на візит іракських бізнесменів до Херсонщини було зрушено "з мертвої точки" лише після того, як підприємець Херсонщини, радник голови облдержадміністрації з інвестиційного розвитку Володимир Білий, який є ініціатором цього візиту, зателефонував особисто послу України в Іраку і розповів про ситуацію, що склалася.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.