НОВИНИ

Азаров потрапив під розширений список санкцій США

Азаров тепер не може мати будь-яких комерційних зв'язків з американськими громадянами.

Очолюваний колишнім прем'єр-міністром України Миколою Азаровим "Комітет порятунку України", що базується в Росії, потрапив під нові санкції.
 
Як пояснив вашингтонський юрист Джин Берд, комітет і особисто Азаров тепер не можуть мати будь-яких комерційних зв'язків з громадянами або резидентами США, а їхнє майно, яке перебуває під контролем американців, тепер заморожене.
 
"Це включає також заощадження в американських доларах, які у них можуть бути в іноземних банках, оскільки фонди, деноміновані в американських доларах, зберігаються на кореспондентських рахунках в американських банках", - сказав він.
 
На думку американського уряду, їхні дії, а саме - захоплення влади в Криму, зірвали демократичний процес в Україні і несуть загрозу миру і стабільності, а також загрозу безпеці США.

Нагадаємо, 1 вересня США внесли до списку санкцій проти Росії низку дочірніх структур Газпрому і інші компанії, в тому числі Мостотрест, підрядника будівництва моста через Керченську протоку. 6 вересня США розширили санкції проти Росії у зв'язку з агресією проти України і анексією Криму. ​

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.