НОВИНИ

Голова Пентагону зустрінеться з партнерами з України, Туреччини та Ізраїлю

Ештон Картер розпочав візит до Великої Британії.

Міністр оборони США Ештон Картер сьогодні, 7 вересня, розпочав свій візит до Великої Британії, в ході якого також планує зустрітися з партнерами з України, Туреччини та Ізраїлю. Про це Картер повідомив в літаку журналістам, повідомила прес-служба Пентагону.

"В Лондоні я проведу двосторонні зустрічі з дуже важливими партнерами з Туреччини, України та Ізраїлю. З кожним з них у мене буде достатньо тем для обговорення", — сказав шеф Пентагону.

Також Картер наголосив, що Лондон був прихильником "мінського процесу".

"Одним з моментів, який став опорою для мінського процесу і дозволив утримати в ньому Росію, стала солідарність ЄС щодо санкцій. І це має тривати. Навіть з урахуванням того, що Велика Британія не буде членом ЄС, я сподіваюся, що вона продовжить використовувати свій вплив — не як представник Євросоюзу, але як член європейської родини — для забезпечення цієї політики, оскільки мінський процес є важливим", — заявив Картер.

Як повідомлялося, США розширили санкції проти Росії у зв'язку з агресією проти України і анексією Криму: всього в санкційному списку - 81 компанія під 86 найменуваннями.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.