НОВИНИ

У Раді прийняли присягу семеро нардепів, обраних на довиборах

Нардеп Максим Микитась зачитав текст присяги під крики "Ганьба".

На ранковому пленарному засіданні Верховної Ради у вівторок, 6 вересня, прийняли присягу семеро народних депутатів України, які були обрані на проміжних виборах 17 липня 2016 року

Присягу, зокрема, прийняли Сергій Шахов, Руслан Богдан, Ірина Констинкевич, Тетяна Ричкова, Віктор Шевченко, Юрій Одарченко, Максим Микитась.

Зазначимо, що нардеп Максим Микитась зачитав текст присяги під крики "Ганьба".

Нагадаємо, 21 липня в ЦВК озвучила дані 100% опрацюваних протоколів на довиборах у Верховну Раду народних депутатів в 7 округах. Микитась переміг на довиборах у Раду в 206 окрузі в Чернігові.

Як відомо, столичний забудовник та фігурант антикорупційних розлідувань Максим Микитась  з червня 2010 року є президентом Української державної будівельної корпорації "Укрбуд". З червня 2014 року до жовтня 2015 року був депутатом Київської міської ради в складі фракції "УДАР-Солідарність".

8 серпня стало відомо, що Кабінет міністрів України звільнив Максима Микитася з посади президента Української державної будівельної корпорації "Укрбуд", проте 17 серпня він значиться президентом на сайті Укрбуду.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.