НОВИНИ

Суд арештував всі рахунки Одеського припортового заводу

Клопотання було внесене на розгляд суду у зв'язку з невиконанням ОПЗ грошових зобов’язань за укладеним із "Укргазом" договором.

Господарський суд Одеської області на забезпечення клопотання ТОВ ГК "Укргаз" наклав арешт на грошові кошти, що знаходяться на всіх розрахункових рахунках Одеського припортового заводу. Відповідна судова ухвала оприлюднена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

"Клопотання товариства з обмеженою відповідальністю ГК "УКРГАЗ" про вжиття заходів до забезпечення позову підлягає задоволенню, а поданий позов слід забезпечити шляхом накладення арешту на грошові кошти, що знаходяться на всіх розрахункових рахунках публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" в межах заявлених позовних вимог у розмірі 109 374 013,04 грн”, - йдеться в ухвалі.

Зазначене клопотання було внесене на розгляд суду у зв'язку з невиконанням ОПЗ грошових зобов’язань за укладеним із "Укргазом" договором купівлі-продажу природного газу.

При цьому, суд визнав обгрунтованими припущення "Укргазу", що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є в "Одеського припортового заводу" на момент пред'явлення позову до нього, можуть зникнути або зменшитись на момент виконання рішення.

Ухвала про арешт рахунків може бути оскаржена в апеляційному та касаційному порядку.

Нагадаємо, ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ зі стартовою ціною в 13,175 млрд грн (близько $527 млн). Попередній конкурс з продажу ОПЗ провалився: жодна компанія не подала заявку для участі в ньому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.