НОВИНИ

Верховна Рада поновила роботу після канікул. Онлайн-трансляція

Депутати, зокрема, розглянуть питання недоторканності судді Миколи Чауса, а також закон про спецпконфіскацію майна і грошей, вкрадених режимом Януковича.

У Верховній Раді України у вівторок, 6 вересня, відкрилася п'ята сесія восьмого скликання. Депутати, зокрема, розглянуть питання недоторканності судді Миколи Чауса та закон про спецпконфіскацію майна і грошей, вкрадених режимом Януковича. Про це свідчить порядок денний парламенту.

Також на засіданні заплановане щорічне послання Президента України до парламенту про внутрішнє і зовнішнє становище держави.

Крім того, Верховна Рада розгляне проект постанови про надання згоди на затримання та арешт судді Дніпровського райсуду Києва Миколи Чауса; питання затвердження порядку денного п'ятої сесії ВР; законопроект про внесення змін до Закону "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" щодо забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення.

Також парламенту сьогодні запропоновано достроково припинити повноваження народного депутата України Дмитра Сторожука у зв'язку з його заявою.

У другому читанні нардепи розглянуть ряд проектів законів щодо правоохоронної діяльності, зокрема, про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу України щодо удосконалення порядку застосування до засуджених заходів заохочення та стягнення; про гуманізацію порядку і умов виконання покарань.

Для повторного розгляду нардепам запропоновано доопрацьований Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами".

Як повідомлялося, четверта сесія парламенту восьмого скликання закрилася 15 липня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.