НОВИНИ

У Ватикані готуються до канонізації Матері Терези Калькутської

Участь у месі візьмуть більше десятка глав держав і урядів.

У Ватикані yа площі Святого Петра тривають приготування до запланованих на 4 вересня урочистостей з нагоди канонізації матері Терези з Калькутти, передає Радіо Ватикану.

Зазначається, що всі 100 тисяч квитків на месу були розподілені, але, ймовірно, людей буде набагато більше. Планується, що участь у месі, присвяченій канонізації, візьмуть більше десятка глав держав і урядів.

На подію акредитувалося понад 600 журналістів з усього світу, зокрема 120 телеканалів. Месу транслюватимуть наживо через YouTube-канал Ватикану близько пів на 11-ту.

Напередодні урочистостей було створено офіційний логотип канонізації матері Терези. Його автором стала жителька Мумбаю в Індії. Вона зобразила матір Терезу з дитиною на руках.

Нагадаємо, у день Незалежності України Папа Римський Франциск у межах загальної аудієнції на площі Святого Петра у Ватикані помолився і закликав до миру в Україні.

Окрім того, Папа Франциск створив спеціальний Комітет із розподілу пожертв для жителів України, постраждалих внаслідок військових дій на сході країни.

Перед початком загальної аудієнції 25 травня Папа римський Франциск на площі Святого Петра підійшов до групи українських військових для привітання і поблагословіння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.